Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.

Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużo uwagi atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta.

Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

więcej

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA JAMY USTNEJ W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ KONSULTACJA SPECJALISTYCZNA U DENTYSTY W TORUNIU LECZENIE STOMATOLOGICZNE- BÓL ZĘBA - DOBRTY STOMATOLOG W TORUNIU IMPLANTY STOMATOLOGICZNE TORUŃ- IMPLANTOLOG TORUŃ CENNIK CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA TORUŃ - CIRURGIA SZCZĘKOWA W TORUNIU ORTODONTA TORUŃ- - LECZENIE ORTODONTYCZNE - APARATY NA ZĘBY PROTETYKA - PROTEZY ZĘBÓW TORUŃ -PROTEZY CERAMICZNE IMPLANTY Leczenie Kanałowe Toruń - DOBRY DENTYSTA TORUŃ Stomatologia dzięcięca - STOMATOLOG DZIECIĘCY TORUŃ Profilaktyka stomatologiczna- Dobry dentysta w Toruniu

Łukasz Podlewski

jest założycielem kliniki Esthetic Dental Clinic i szefem całego zespołu medycznego. Ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Małgorzaty Pietruskiej. Ma otwarty przewód doktorski na temat metody tunelowej w pokrywaniu recesji dziąsłowych.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgi stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Jako jeden z nielicznych, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych, bardzo dobrze czuje się w roli wykładowcy.

Większość wolnego czasu poświęca własnemu rozwojowi poprzez uczestnictwo w licznych kursach międzynarodowych. Zdobyta wiedza w zakresie diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego oraz zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu pozwala na kompleksowe zaplanowanie leczenia.

więcej

Poznaj opinie o naszych lekarzach

dajuta1991

Polecam z całego serca dr Anię,jestem po podwójnym wyrwaniu korzeni.Zero bólu pełen profesjonalizm(zaznaczam że do tej pory Panicznie bałam się dentysty). Teraz wiem że nie ma czego się bać.

Krystian C.

Dzięki Pani Doktor przestaję bać się wizyt u stomatologa. Dokładnie tłumaczy i radzi . Na moją prośbę Pani doktor “naprawiła” dwa zęby na jednej wizycie. Na kolejną już jesteśmy umówione.

Mirpos

Zgłosiłem się do pani doktor Anny Skulskiej z bolącą ósemką, która nie dawała mi spokoju od kilku dni. Zabieg usunięcia zęba okazał się jedyną możliwością. Pani doktor usunęła zęba bezboleśnie, a przede wszystkim ekspresowo. Leczyłem również inne zęby u pani doktor. Za każdym razem wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przy pełnym profesjonalizmie ze strony pani doktor.

Agnieszka P.

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani Kamila jest miła, otwarta i rzeczowa. Myślę, że nasza współpraca będzie bardzo owocna, szczerze polecam. Dodatkowym atutem są krótkie terminy oczekiwania na pierwszą wizytę( około tygodnia ).

Piotr

Leczenie u doktora Podlewskiego trwało prawie rok. Trafiłem do niego z polecenia. Zabieg wszczepienie 6 implantów przerósł moje oczekiwania. Wszystko przebiegało według planu leczenia omówionego podczas pierwszej wizy. Pierwszym wrażeniem po konsultacji u pana doktora była nadzieja, że mogę odzyskać uśmiech i tak się stało. Mogę potwierdzić, że trafiłem do super lekarza specjalisty. Polecam cały zespół.

Marta K.

Polecam Pana Łukasza Podlewskiego ma podejście do pacjenta . Ma duże doświadczenie w tym co robi , miałam trudny ząb do usunięcia poprzedni lekarz nie podjął się jego usunięcia a Pan Łukasz mówił wszystko po kolei co bd robione i usunął mi go bez problemu w miarę szybko 😉 Jestem zadowolona z wizyty u Pana Łukasza . Daje na naj.!;)

Artur

Polecam dr Łukasza Podlewskiego. Na zabieg wszczepienia implanta długo nie mogłem się zdecydować. Powstrzymywał mnie strach przed bólem i powikłaniami. Do Doktora trafiłem z polecenia (za co jestem bardzo wdzięczny koleżance). Pierwsza wizyta tylko utwierdziła mnie, że dokonałem właściwego wyboru. Pan Łukasz Podlewski omówił każdy etap zabiegu, odpowiedział na wszystkie pytania ( było ich wiele) i przede wszystkim zdobył moje zaufanie. Cały proces implantologiczny przebiegł bez bólu i powikłań. Obecnie już bez strachu myślę o kolejnym zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze.

milena2712

Dr Łukasz Podlewski to świetny lekarz; zabiegi usunięcia czterech ósemek przebiegły bardzo sprawnie i szybko, a co najważniejsze – bez bólu, zarówno w trakcie usuwania zębów, jak i w okresie gojenia. Dr Podlewski dokładnie wytłumaczył przebieg leczenia, cierpliwie odpowiadał na moje pytania, jest bardzo sympatyczny i spokojny. Z pewnością będę polecać Pana Doktora rodzinie i znajomym. Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Marta

“Wizyta przebiegła pomyślnie. Konsultacja bardzo dobra. Szczegółowe opisanie problemu i profilaktyka leczenia. Pani doktor Kamila sympatyczna i konkretna. Polecam serdecznie.”

Aleksandra

“Byłam u Pana Szymona już na 3 wizytach i za każdym razem leczenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i bezboleśnie. Wszystkie wizyty odbywały się w przemiłej atmosferze 🙂 Gorąco polecam! Sama przekonałam się, że Pan Szymon jest bardzo cierpliwym profesjonalistą z naprawdę wyjątkowym podejściem do pacjentów :-)”

marryann

“Jestem już po trzeciej wizycie i teraz mogę z czystym sumieniem wystawić opinię 🙂 Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera! Zarówno Pan Doktor, jak i Pani Asystentka to przesympatyczni i wyrozumiali ludzie. Leczenie odbyło się bez bólu i bez strachu, ząb odbudowany bardzo ładnie. Bardzo dobry sprzęt i fachowe podejście to coś, za co warto zapłacić, w trosce o nasz uśmiech :D”

joannakus3

“Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pana Doktora Kalety. Wszystko wytłumaczył i opisał, leczenie przebiegło szybko i bezproblemowo. Cena adekwatna do jakości usługi i sposobu traktowania pacjenta. Polecam każdemu i będę wracać z przyjemnością.”

silvia.italia

“Gorąco polecam wizytę u dr Podlewskiego. Do tej pory omijałam bardzo szerokim lukiem wszelkie gabinety stomatologiczne, ale to co dzisiaj spotkało mnie w gabinecie doktora przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko dokładnie i po ludzku omówione. Zabieg usuwania kilku zębów przeprowadzony bez jakiegokolwiek bólu, szybko, sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo sympatyczna pani asystentka, dba o dobre samopoczucie pacjenta sprawia, że stres towarzyszący takiemu zabiegowi, zniknął jak ręką odjął. Już nie boję się dentysty. Bardzo dziękuję panie doktorze.”