Kamil Jaczkowski - specjalista protetyki lekarz dentysta Toruń

Kamil Jaczkowski

lekarz dentysta

KAMIL JACZKOWSKI – lekarz dentysta specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Aktywny członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Członek Akademii Cyfrowego Projektowania Uśmiechu – certyfikat DSD Member.
W obrębie jego zainteresowań pozostają: leczenie protetyczne i implantoprotetyczne, stomatologia cyfrowa, fotografia stomatologiczna i portretowa, odbudowa zwarcia m.in. wg protokołu dra Koisa, estetyczna rehabilitacja protetyczna oraz endodoncja mikroskopowa.
Cechuje go holistyczne podejście do każdego przypadku. Działa zawsze zgodnie z Evidence-based dentistry (EBD) – stomatologią opartą na faktach. Dzięki śledzeniu najnowszych doniesień naukowych aktualizuje swoją wiedzę. Zdobyte na licznych kursach umiejętności pozwalają mu na zaplanowanie kompleksowego planu leczenia, którego zwieńczeniem jest estetyczna i funkcjonalna rehabilitacja zgryzu. Każdy przypadek traktuje indywidualnie, w zrozumiały sposób tłumacząc kolejne podejmowane przez siebie kroki, przeprowadzając wszystkie zabiegi w atmosferze wolnej od strachu i bólu.

Prywatnie ojciec, mąż, rowerzysta i zapalony czytelnik.

Certyfikaty

Moje prace z zakresu mikroendodoncji

Pozostali lekarze