dr nauk medycznych Łukasz Podlewski chirurg stomatologiczny Toruń

Łukasz Podlewski

doktor nauk medycznych

Dr n. med. ŁUKASZ PODLEWSKI jest założycielem kliniki Esthetic Dental Clinic i szefem całego zespołu medycznego. Ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Małgorzaty Pietruskiej. W 2019 roku obronił tytuł dr nauk medycznych.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Jako jeden z nielicznych, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych, bardzo dobrze czuje się w roli wykładowcy.

He devotes most of his free time to his own development by participating in numerous international courses. The knowledge gained in the diagnosis of the temporomandibular joint and the use of an innovative method of digital smile design allows for comprehensive treatment planning.

Jednak Łukasz Podlewski to nie tylko lekarz, który ukończył uznane szkoły czy kursy – jest to przede wszystkim otwarty i empatyczny człowiek, który ceni sobie wysoką jakość we wszystkim co robi, a także indywidualne podejście do każdego problemu.

profil na znanylekarz.pl

Certyfikaty

Moje prace z zakresu mikroendodoncji

Pozostali lekarze