Teeth whitening

wybielanie zębów lampa beyond dentysta toruń

Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, które wpływają na kolor zębów. Do najczęściej wymienianych należą soki, kawa czy niektóre kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak na niwelowaniu skutków spożywania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółty odcień. Rozwiązaniem tego problemu są zabiegi wybielania zębów. Poza codzienną pielęgnacją specjalnymi pastami wybielającymi, pacjenci mogą zdecydować się na profesjonalne wybielające zabiegi stomatologiczne, na przykład poprzez naświetlanie specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, która oferuje wybielanie zębów, dające zadowalające i trwałe efekty już po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu usuwa do 98% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz zmniejsza stany zapalne przyzębia, a także wspomaga utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, choć najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dopasowywana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładności pracy. Co więcej także intensywność naświetlania lampy może być dostosowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza stomatologa. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Teeth whitening dzięki lampie Beyond staje się prostsze.