dr nauk medycznych Łukasz Podlewski chirurg stomatologiczny Toruń

Łukasz Podlewski

doktor nauk medycznych

Dr n. med. ŁUKASZ PODLEWSKI jest założycielem kliniki Esthetic Dental Clinic i szefem całego zespołu medycznego. Ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Małgorzaty Pietruskiej. W 2019 roku obronił tytuł dr nauk medycznych.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Jako jeden z nielicznych, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych, bardzo dobrze czuje się w roli wykładowcy.

Większość wolnego czasu poświęca własnemu rozwojowi poprzez uczestnictwo w licznych kursach międzynarodowych. Zdobyta wiedza w zakresie diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego oraz zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu pozwala na kompleksowe zaplanowanie leczenia.

Jednak Łukasz Podlewski to nie tylko lekarz, który ukończył uznane szkoły czy kursy – jest to przede wszystkim otwarty i empatyczny człowiek, który ceni sobie wysoką jakość we wszystkim co robi, a także indywidualne podejście do każdego problemu.

profil na znanylekarz.pl

Certyfikaty

Pozostali lekarze