Esthetic Dental Clinic - DENTYSTA TORUŃ - Stomatologia estetyczna - Implanty - Ortodonta - Wybielanie zębów Toruń

The quality and comfort of our patients is the main priority in everything we do.

We believe that it is a beautiful, healthy smile that will give you freedom of expression and let you be yourself in every situation. Creating this place, we devoted a lot of attention to the atmosphere, which was based on understanding and approach to the patient.

Make an appointment with us. We are here to help you.

more

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA JAMY USTNEJ W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ

KONSULTACJA SPECJALISTYCZNA U DENTYSTY W TORUNIU

LECZENIE STOMATOLOGICZNE- BÓL ZĘBA - DOBRTY STOMATOLOG W TORUNIU

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE TORUŃ- IMPLANTOLOG TORUŃ CENNIK

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA TORUŃ - CIRURGIA SZCZĘKOWA W TORUNIU

ORTODONTA TORUŃ- - LECZENIE ORTODONTYCZNE - APARATY NA ZĘBY

PROTETYKA - PROTEZY ZĘBÓW TORUŃ -PROTEZY CERAMICZNE IMPLANTY

Leczenie Kanałowe Toruń - DOBRY DENTYSTA TORUŃ

Stomatologia dzięcięca - STOMATOLOG DZIECIĘCY TORUŃ

Profilaktyka stomatologiczna- Dobry dentysta w Toruniu

Łukasz Podlewski

is the founder of the Esthetic Dental Clinic and the head of the entire medical team. He graduated with honors from the Gdańsk Medical University. He is a member of the Polish Academy of Aesthetic Dentistry and a research team at the Department of Periodontal Diseases and Oral Mucosa under the direction of Prof. dr hab.n.med. Margaret Pietruska. He has an open doctoral thesis on the tunnel method in covering gingival recessions.

He specializes in implantology, dental surgery, periodontal surgery and comprehensive bite reconstruction. As one of the few, he obtained implantology certification at the Goethe University in Frankfurt am Main. In 2016, he began the specialization in dental surgery. He is the author of numerous articles and scientific publications, he feels very well in the role of lecturer.

He devotes most of his free time to his own development by participating in numerous international courses. The knowledge gained in the diagnosis of the temporomandibular joint and the use of an innovative method of digital smile design allows for comprehensive treatment planning.

Dentist Toruń Podlewski

more

Doctors

Dental hygienists

Dental assistants

Medical recorders

Other stuff

Get to know the opinions about our doctors

dajuta1991

Polecam z całego serca dr Anię,jestem po podwójnym wyrwaniu korzeni.Zero bólu pełen profesjonalizm(zaznaczam że do tej pory Panicznie bałam się dentysty). Teraz wiem że nie ma czego się bać.

Krystian C.

Dzięki Pani Doktor przestaję bać się wizyt u stomatologa. Dokładnie tłumaczy i radzi . Na moją prośbę Pani doktor “naprawiła” dwa zęby na jednej wizycie. Na kolejną już jesteśmy umówione.

Mirpos

Zgłosiłem się do pani doktor Anny Skulskiej z bolącą ósemką, która nie dawała mi spokoju od kilku dni. Zabieg usunięcia zęba okazał się jedyną możliwością. Pani doktor usunęła zęba bezboleśnie, a przede wszystkim ekspresowo. Leczyłem również inne zęby u pani doktor. Za każdym razem wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przy pełnym profesjonalizmie ze strony pani doktor.

Agnieszka P.

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani Kamila jest miła, otwarta i rzeczowa. Myślę, że nasza współpraca będzie bardzo owocna, szczerze polecam. Dodatkowym atutem są krótkie terminy oczekiwania na pierwszą wizytę( około tygodnia ).

Piotr

Leczenie u doktora Podlewskiego trwało prawie rok. Trafiłem do niego z polecenia. Zabieg wszczepienie 6 implantów przerósł moje oczekiwania. Wszystko przebiegało według planu leczenia omówionego podczas pierwszej wizy. Pierwszym wrażeniem po konsultacji u pana doktora była nadzieja, że mogę odzyskać uśmiech i tak się stało. Mogę potwierdzić, że trafiłem do super lekarza specjalisty. Polecam cały zespół.

Marta K.

Polecam Pana Łukasza Podlewskiego ma podejście do pacjenta . Ma duże doświadczenie w tym co robi , miałam trudny ząb do usunięcia poprzedni lekarz nie podjął się jego usunięcia a Pan Łukasz mówił wszystko po kolei co bd robione i usunął mi go bez problemu w miarę szybko 😉 Jestem zadowolona z wizyty u Pana Łukasza . Daje na naj.!;)

Artur

Polecam dr Łukasza Podlewskiego. Na zabieg wszczepienia implanta długo nie mogłem się zdecydować. Powstrzymywał mnie strach przed bólem i powikłaniami. Do Doktora trafiłem z polecenia (za co jestem bardzo wdzięczny koleżance). Pierwsza wizyta tylko utwierdziła mnie, że dokonałem właściwego wyboru. Pan Łukasz Podlewski omówił każdy etap zabiegu, odpowiedział na wszystkie pytania ( było ich wiele) i przede wszystkim zdobył moje zaufanie. Cały proces implantologiczny przebiegł bez bólu i powikłań. Obecnie już bez strachu myślę o kolejnym zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze.

milena2712

Dr Łukasz Podlewski to świetny lekarz; zabiegi usunięcia czterech ósemek przebiegły bardzo sprawnie i szybko, a co najważniejsze – bez bólu, zarówno w trakcie usuwania zębów, jak i w okresie gojenia. Dr Podlewski dokładnie wytłumaczył przebieg leczenia, cierpliwie odpowiadał na moje pytania, jest bardzo sympatyczny i spokojny. Z pewnością będę polecać Pana Doktora rodzinie i znajomym. Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Marta

“Wizyta przebiegła pomyślnie. Konsultacja bardzo dobra. Szczegółowe opisanie problemu i profilaktyka leczenia. Pani doktor Kamila sympatyczna i konkretna. Polecam serdecznie.”

Aleksandra

“Byłam u Pana Szymona już na 3 wizytach i za każdym razem leczenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i bezboleśnie. Wszystkie wizyty odbywały się w przemiłej atmosferze 🙂 Gorąco polecam! Sama przekonałam się, że Pan Szymon jest bardzo cierpliwym profesjonalistą z naprawdę wyjątkowym podejściem do pacjentów :-)”

marryann

“Jestem już po trzeciej wizycie i teraz mogę z czystym sumieniem wystawić opinię 🙂 Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera! Zarówno Pan Doktor, jak i Pani Asystentka to przesympatyczni i wyrozumiali ludzie. Leczenie odbyło się bez bólu i bez strachu, ząb odbudowany bardzo ładnie. Bardzo dobry sprzęt i fachowe podejście to coś, za co warto zapłacić, w trosce o nasz uśmiech :D”

joannakus3

“Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pana Doktora Kalety. Wszystko wytłumaczył i opisał, leczenie przebiegło szybko i bezproblemowo. Cena adekwatna do jakości usługi i sposobu traktowania pacjenta. Polecam każdemu i będę wracać z przyjemnością.”

silvia.italia

“Gorąco polecam wizytę u dr Podlewskiego. Do tej pory omijałam bardzo szerokim lukiem wszelkie gabinety stomatologiczne, ale to co dzisiaj spotkało mnie w gabinecie doktora przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko dokładnie i po ludzku omówione. Zabieg usuwania kilku zębów przeprowadzony bez jakiegokolwiek bólu, szybko, sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo sympatyczna pani asystentka, dba o dobre samopoczucie pacjenta sprawia, że stres towarzyszący takiemu zabiegowi, zniknął jak ręką odjął. Już nie boję się dentysty. Bardzo dziękuję panie doktorze.”

Get to know the opinions about our doctors

Nasz gabinet stomatologiczny w Toruniu to nie tylko wysoko wykwalifikowany zespół dentystów specjalizujących się w leczeniu zębów. Wszelkie zabiegi jakie wykonujemy m.in z zakresu ortodoncji, leczenia kanałowego czy implantów, wykonujemy na materiałach najwyższej jakości oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zaawansowana technologia pozwala nam na dogłębne leczenie i usuwanie bólu zębów, a także na cyfrowe projektowanie uśmiechu oraz przygotowywanie specjalistycznych planów leczenia.

W naszym gabinecie stomatologicznym w Toruniu zajmujemy się także chirurgią szczękową, protetyką oraz odtwarzaniem koloru, kształtu i funkcji zęba i skutecznym wybielaniem zębów. Staramy się, aby nasze usługi były jak najlepsze nie tylko na tle stomatologów z Torunia, ale również na tle stomatologów w całym kraju. Dlatego oferujemy szeroką gamę zabiegów odbudowy oraz leczenia zębów na najwyższym poziomie.

W pracy dentysty, oprócz umiejętności popartych doświadczeniem i certyfikatami, ważne jest także podejście do pacjentów. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą poczuć się w naszym Toruńskim gabinecie stomatologicznym bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o to, aby każdy, kto nas odwiedzi, poczuł się pewny i zrozumiany, niezależnie od powodu wizyty.

W każdym przypadku – czy to w przypadku wstawiania implantów, leczenia kanałowego, ortodoncji czy innej potrzeby z zakresu stomatologii – podejmujemy się działań, które przywrócą Państwu zdrowy i piękny uśmiech. Zależy nam na tym, aby dentysta kojarzył się z profesjonalną opieką medyczną i przyjaznym nastawieniem do wszystkich pacjentów.

Bez względu na to czy szukają Państwo stomatologa dziecięcego, chirurga szczękowego, ortodonty, implantologa czy innego specjalisty, w naszym gabinecie dentystycznym w Toruniu znajdą Państwo to, czego potrzebują. Poza leczeniem promujemy także nawyki właściwej higienizacji i pielęgnacji zębów wśród dzieci i dorosłych, które pomagają utrzymać zdrowie zębów na długi czas.

Wierzymy, że tylko połączenie wiedzy i umiejętności stomatologa z pasją i przyjaznym nastawieniem do pacjentów, przynosi najlepsze rezultaty.