Esthetic Dental Clinic - DENTYSTA TORUŃ - Stomatologia estetyczna - Implanty - Ortodonta - Wybielanie zębów Toruń

Jakość oraz komfort naszych pacjentów jest głównym priorytetem we wszystkim, co robimy.

Wierzymy, że to właśnie piękny, zdrowy uśmiech zapewni swobodę ekspresji i pozwoli być sobą w każdej sytuacji. Tworząc to miejsce, poświęciliśmy dużo uwagi atmosferze, która oparta została na zrozumieniu i podejściu do pacjenta.

Umów się z nami na miłe spotkanie. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

więcej

KOMPLEKSOWA DIAGNOSTYKA JAMY USTNEJ W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ

KONSULTACJA SPECJALISTYCZNA U DENTYSTY W TORUNIU

LECZENIE STOMATOLOGICZNE- BÓL ZĘBA - DOBRTY STOMATOLOG W TORUNIU

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE TORUŃ- IMPLANTOLOG TORUŃ CENNIK

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA TORUŃ - CIRURGIA SZCZĘKOWA W TORUNIU

ORTODONTA TORUŃ- - LECZENIE ORTODONTYCZNE - APARATY NA ZĘBY

PROTETYKA - PROTEZY ZĘBÓW TORUŃ -PROTEZY CERAMICZNE IMPLANTY

Leczenie Kanałowe Toruń - DOBRY DENTYSTA TORUŃ

Stomatologia dzięcięca - STOMATOLOG DZIECIĘCY TORUŃ

Profilaktyka stomatologiczna- Dobry dentysta w Toruniu

Dr n. med. Łukasz Podlewski

jest założycielem kliniki Esthetic Dental Clinic i szefem całego zespołu medycznego. Ukończył z wyróżnieniem Gdański Uniwersytet Medyczny. Jest członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej oraz zespołu badawczego w Zakładzie Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej pod kierownictwem Prof. dr hab.n.med. Małgorzaty Pietruskiej. W 2019 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych.

Specjalizuje się w implantologii, chirurgi stomatologicznej, mikrochirurgii periodontologicznej oraz kompleksowej rekonstrukcji zgryzu. Jako jeden z nielicznych, uzyskał certyfikację implantologiczną na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem. W 2016 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Jest autorem licznych artykułów i publikacji naukowych, bardzo dobrze czuje się w roli wykładowcy.

Większość wolnego czasu poświęca własnemu rozwojowi poprzez uczestnictwo w licznych kursach międzynarodowych. Zdobyta wiedza w zakresie diagnostyki stawu skroniowo-żuchwowego oraz zastosowanie innowacyjnej metody cyfrowego projektowania uśmiechu pozwala na kompleksowe zaplanowanie leczenia.

Stomatolog Toruń Podlewski

więcej

Lekarze

Higienistki stomatologiczne

Asystentki stomatologiczne

Rejestratorki medyczne

Pozostali

Poznaj opinie o naszych lekarzach

dajuta1991

Polecam z całego serca dr Anię,jestem po podwójnym wyrwaniu korzeni.Zero bólu pełen profesjonalizm(zaznaczam że do tej pory Panicznie bałam się dentysty). Teraz wiem że nie ma czego się bać.

Krystian C.

Dzięki Pani Doktor przestaję bać się wizyt u stomatologa. Dokładnie tłumaczy i radzi . Na moją prośbę Pani doktor “naprawiła” dwa zęby na jednej wizycie. Na kolejną już jesteśmy umówione.

Mirpos

Zgłosiłem się do pani doktor Anny Skulskiej z bolącą ósemką, która nie dawała mi spokoju od kilku dni. Zabieg usunięcia zęba okazał się jedyną możliwością. Pani doktor usunęła zęba bezboleśnie, a przede wszystkim ekspresowo. Leczyłem również inne zęby u pani doktor. Za każdym razem wizyty przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przy pełnym profesjonalizmie ze strony pani doktor.

Agnieszka P.

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Pani Kamila jest miła, otwarta i rzeczowa. Myślę, że nasza współpraca będzie bardzo owocna, szczerze polecam. Dodatkowym atutem są krótkie terminy oczekiwania na pierwszą wizytę( około tygodnia ).

Piotr

Leczenie u doktora Podlewskiego trwało prawie rok. Trafiłem do niego z polecenia. Zabieg wszczepienie 6 implantów przerósł moje oczekiwania. Wszystko przebiegało według planu leczenia omówionego podczas pierwszej wizy. Pierwszym wrażeniem po konsultacji u pana doktora była nadzieja, że mogę odzyskać uśmiech i tak się stało. Mogę potwierdzić, że trafiłem do super lekarza specjalisty. Polecam cały zespół.

Marta K.

Polecam Pana Łukasza Podlewskiego ma podejście do pacjenta . Ma duże doświadczenie w tym co robi , miałam trudny ząb do usunięcia poprzedni lekarz nie podjął się jego usunięcia a Pan Łukasz mówił wszystko po kolei co bd robione i usunął mi go bez problemu w miarę szybko 😉 Jestem zadowolona z wizyty u Pana Łukasza . Daje na naj.!;)

Artur

Polecam dr Łukasza Podlewskiego. Na zabieg wszczepienia implanta długo nie mogłem się zdecydować. Powstrzymywał mnie strach przed bólem i powikłaniami. Do Doktora trafiłem z polecenia (za co jestem bardzo wdzięczny koleżance). Pierwsza wizyta tylko utwierdziła mnie, że dokonałem właściwego wyboru. Pan Łukasz Podlewski omówił każdy etap zabiegu, odpowiedział na wszystkie pytania ( było ich wiele) i przede wszystkim zdobył moje zaufanie. Cały proces implantologiczny przebiegł bez bólu i powikłań. Obecnie już bez strachu myślę o kolejnym zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze.

milena2712

Dr Łukasz Podlewski to świetny lekarz; zabiegi usunięcia czterech ósemek przebiegły bardzo sprawnie i szybko, a co najważniejsze – bez bólu, zarówno w trakcie usuwania zębów, jak i w okresie gojenia. Dr Podlewski dokładnie wytłumaczył przebieg leczenia, cierpliwie odpowiadał na moje pytania, jest bardzo sympatyczny i spokojny. Z pewnością będę polecać Pana Doktora rodzinie i znajomym. Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Marta

“Wizyta przebiegła pomyślnie. Konsultacja bardzo dobra. Szczegółowe opisanie problemu i profilaktyka leczenia. Pani doktor Kamila sympatyczna i konkretna. Polecam serdecznie.”

Aleksandra

“Byłam u Pana Szymona już na 3 wizytach i za każdym razem leczenie zostało przeprowadzone profesjonalnie i bezboleśnie. Wszystkie wizyty odbywały się w przemiłej atmosferze 🙂 Gorąco polecam! Sama przekonałam się, że Pan Szymon jest bardzo cierpliwym profesjonalistą z naprawdę wyjątkowym podejściem do pacjentów :-)”

marryann

“Jestem już po trzeciej wizycie i teraz mogę z czystym sumieniem wystawić opinię 🙂 Bardzo profesjonalne podejście i miła atmosfera! Zarówno Pan Doktor, jak i Pani Asystentka to przesympatyczni i wyrozumiali ludzie. Leczenie odbyło się bez bólu i bez strachu, ząb odbudowany bardzo ładnie. Bardzo dobry sprzęt i fachowe podejście to coś, za co warto zapłacić, w trosce o nasz uśmiech :D”

joannakus3

“Bardzo miła, kulturalna i profesjonalna opieka ze strony Pana Doktora Kalety. Wszystko wytłumaczył i opisał, leczenie przebiegło szybko i bezproblemowo. Cena adekwatna do jakości usługi i sposobu traktowania pacjenta. Polecam każdemu i będę wracać z przyjemnością.”

silvia.italia

“Gorąco polecam wizytę u dr Podlewskiego. Do tej pory omijałam bardzo szerokim lukiem wszelkie gabinety stomatologiczne, ale to co dzisiaj spotkało mnie w gabinecie doktora przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko dokładnie i po ludzku omówione. Zabieg usuwania kilku zębów przeprowadzony bez jakiegokolwiek bólu, szybko, sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Bardzo sympatyczna pani asystentka, dba o dobre samopoczucie pacjenta sprawia, że stres towarzyszący takiemu zabiegowi, zniknął jak ręką odjął. Już nie boję się dentysty. Bardzo dziękuję panie doktorze.”

Aktualności

Nasz gabinet stomatologiczny w Toruniu to nie tylko wysoko wykwalifikowany zespół dentystów specjalizujących się w leczeniu zębów. Wszelkie zabiegi jakie wykonujemy m.in z zakresu ortodoncji, leczenia kanałowego czy implantów, wykonujemy na materiałach najwyższej jakości oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Zaawansowana technologia pozwala nam na dogłębne leczenie i usuwanie bólu zębów, a także na cyfrowe projektowanie uśmiechu oraz przygotowywanie specjalistycznych planów leczenia.

W naszym gabinecie stomatologicznym w Toruniu zajmujemy się także chirurgią szczękową, protetyką oraz odtwarzaniem koloru, kształtu i funkcji zęba i skutecznym wybielaniem zębów. Staramy się, aby nasze usługi były jak najlepsze nie tylko na tle stomatologów z Torunia, ale również na tle stomatologów w całym kraju. Dlatego oferujemy szeroką gamę zabiegów odbudowy oraz leczenia zębów na najwyższym poziomie.

W pracy dentysty, oprócz umiejętności popartych doświadczeniem i certyfikatami, ważne jest także podejście do pacjentów. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą poczuć się w naszym Toruńskim gabinecie stomatologicznym bezpiecznie i komfortowo. Dbamy o to, aby każdy, kto nas odwiedzi, poczuł się pewny i zrozumiany, niezależnie od powodu wizyty.

W każdym przypadku – czy to w przypadku wstawiania implantów, leczenia kanałowego, ortodoncji czy innej potrzeby z zakresu stomatologii – podejmujemy się działań, które przywrócą Państwu zdrowy i piękny uśmiech. Zależy nam na tym, aby dentysta kojarzył się z profesjonalną opieką medyczną i przyjaznym nastawieniem do wszystkich pacjentów.

Bez względu na to czy szukają Państwo stomatologa dziecięcego, chirurga szczękowego, ortodonty, implantologa czy innego specjalisty, w naszym gabinecie dentystycznym w Toruniu znajdą Państwo to, czego potrzebują. Poza leczeniem promujemy także nawyki właściwej higienizacji i pielęgnacji zębów wśród dzieci i dorosłych, które pomagają utrzymać zdrowie zębów na długi czas.

Wierzymy, że tylko połączenie wiedzy i umiejętności stomatologa z pasją i przyjaznym nastawieniem do pacjentów, przynosi najlepsze rezultaty.