Konsultacja specjalistyczna

Podczas konsultacji specjalistycznej lekarz dentysta dokona szczegółowej analizy Twojego problemu, z którym do nas przychodzisz. Wykorzystując naszą wiedzę, doświadczenie oraz nowoczesną technologię cyfrową dowiesz się i zrozumiesz w jaki sposób zostanie rozwiązany Twój problem.
Po odbyciu konsultacji specjalistycznej lekarz dentysta przygotuje plan leczenia dostosowany do indywidualnych oczekiwań i potrzeb pacjenta wraz z kosztorysem.

Konsultacja specjalistyczna-dentysta toruń dsd digital smile design

W Esthetic Dental Clinic przygotujemy dla Ciebie projekt Twojego uśmiechu DSD (Digital Smile Design).

Metoda ta łączy najnowszą technologię i komunikację z pacjentem. Dzięki DSD lekarz stomatolog jest w stanie pokazać pacjentowi jego nowy uśmiech przed rozpoczęciem leczenia.
Odpowiednia komunikacja stomatologa z pacjentem pozwala poznać jego wyobrażenie o pięknym uśmiechu oraz oczekiwaniach dotyczących leczenia i efektu końcowego.
Pacjent w cały proces tworzenia projektu jest zaangażowany od samego początku dzięki temu współtworzy metamorfozę swojego uśmiechu.
Indywidualnie zaprojektowany uśmiech powstaje w oparciu o badania pacjenta, prowadzony z nim wywiad i wykonanie sesji fotograficznej. W ten sposób powstaje wizualny plan leczenia, który można w trakcie skonsultować z pacjentem. W rezultacie pacjent może zobaczyć swój nowy uśmiech przed podjęciem decyzji o leczeniu.

Konsultacja specjalistyczna -Digital smile design DSD - nowoczesne technologie w stomatologii - Dentysta Toruń

DSD to prosta droga do idealnego uśmiechu.

DSD to technologia dla każdego, która pokazuje efekt końcowy leczenia przed jego rozpoczęciem. Każdy projekt tworzony jest indywidualnie w oparciu o rozmowę, osobowość i i cechy fizyczne pacjenta, ale również w oparciu o zaangażowanie i zaufanie zarówno pacjenta jak i lekarza. To komputerowa metamorfoza, która może stać się rzeczywistością.

Jeśli chcieliby Państwo zapoznać bliżej z możliwościami leczenia metodą digital smile design to w naszej klinice chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz przedstawimy, jak wyglądają poszczególne etapy postępowania diagnostyczno leczniczego i jakiego efektu można się spodziewać.

usługi stomatologiczne dentysta podlewski konsultacja specjalistyczna toruń