Komplet usług w jednym gabinecie stomatologicznym

pełen pakiet usług stomatologicznych w tym samym gabinecie dentystycznym

Leczenie stomatologiczne w wielu przypadkach składa się z kilku wizyt. O ile proste naprawy zębów nie wymagają obszernego planu leczenia, tak profesjonalne zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, leczenia kanałowego czy ortodoncji wymagają większej uwagi i szerszych badań diagnostycznych. Aby otoczyć naszych pacjentów jak najlepszą opieką stomatologiczną, przygotowujemy profesjonalne plany leczenia.

Niejednokrotnie w celu przeprowadzenia kompleksowej diagnostyki korzystamy ze zdjęć RTG zębów oraz z tomografu. Naszym pacjentom oferujemy nowoczesną metodę projektowania uśmiechu DSD, dzięki której mogą zobaczyć rezultat leczenia stomatologicznego jeszcze przed jego rozpoczęciem. Oprócz tego nasz gabinet jest w pełni wyposażony w specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu oferujemy wiele różnych usług. Między innymi posiadamy nowoczesny mikroskop z funkcją wykrywania bakterii, który niezawodnie sprawdza się w leczeniu kanałowym. Korzystamy z nowoczesnych piaskarek do skutecznej higienizacji zębów, a także korzystamy z najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie leczenia.

W związku z tym w naszym gabinecie stomatologicznym zyskasz pełen pakiet usług. Nie musisz obawiać się, że odeślemy Cię najpierw gdzieś indziej na badania diagnostyczne, a dopiero później zaprosimy na leczenie. U nas zyskasz pełną opiekę dentystyczną w jednym miejscu.