Korony pełnoceramiczne E-MAX

Korony zębowe EMAX - Dentysta Toruń

Pełnoceramiczne korony zębowe E-MAX zostały stworzone z myślą o pacjentach, którym zależy na wysoko estetycznym efekcie pięknych zębów. Korony E-MAX to nowoczesne korony wykonane w całości z porcelany, bez zastosowania cyrkonu czy podbudowy metalowej. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dobrą przeziernością i pozwalają na uzyskanie doskonałej głębi. Z uwagi na to, że przepuszczają światło, niemal doskonale imitują naturalne zęby i trudno je od siebie odróżnić.

Co więcej, korony E-MAX tworzone są z materiałów dwukrzemowo-litowych, dzięki czemu są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia i ścieranie. Z tego samego materiału mogą być tworzone licówki, mosty, czy inne uzupełnienia protetyczne. Materiał ceramiczny E-MAX jest tak trwały, że wystarcza nawet niewielka warstwa, by stworzyć dobrej jakości uzupełnienie.

Oryginalne korony pełnoceramiczne E-MAX, podobnie jak w przypadku innych materiałów, są całkowicie biozgodne i nie wywołują negatywnych reakcji organizmu, co potwierdzają badania kliniczne. Ponadto zastosowanie nowoczesnego materiału, gwarantuje, że będą one w dobrym stanie przez wiele lat. W naszym gabinecie stomatologicznym dbamy o wysoką jakość usług, dlatego oferujemy naszym pacjentom bezinwazyjną metodę odbudowy uśmiechu E-MAX, której efektem będzie niezwykle naturalny efekt.