Leczenie stomatologiczne bez bólu

Leczenie stomatologiczne bez bólu

Na pytanie co jest przyczyną lęku przed dentystą, większość pacjentów pewnie odpowiedziałaby, że obawa przed bólem. Wielu pacjentów odczuwa z tego powodu stres, dlatego w naszym gabinecie stomatologii estetycznej podstawą jest troska o pacjenta. Jesteśmy otwarci nie tylko na zapoznanie się z oczekiwaniami pacjenta co do efektów leczenia stomatologicznego, ale wsłuchujemy się również w obawy względem zabiegów.

Obecne metody medyczne pozwalają dentystom zapewniać bezpieczne leczenie stomatologiczne bez bólu. Zawsze, kiedy w naszym gabinecie dentystycznym zjawi się pacjent, poznajemy jego oczekiwania, szukamy źródła dolegliwości, a także omawiamy możliwości leczenia. W związku z tym przekazujemy naszym pacjentom jak najbardziej rzetelną wiedzę. Omawiamy z pacjentem możliwości i rodzaje znieczulenia stosowane przez naszych dentystów. Także w momencie podawania znieczulenia staramy się podać je bez dyskomfortu.

Aby dentysta mógł dobrze dobrać metody stomatologiczne i zapewnić pacjentowi leczenie bez bólu, należy szczerze przekazywać wszelkie informacje na temat swojego zdrowia w wywiadzie medycznym. Dzięki temu oraz profesjonalnej diagnozie stomatologicznej, dentysta ułoży skuteczny plan leczenia. W razie dolegliwości nie warto zwlekać, tylko zgłosić się do specjalisty. Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego w Toruniu.