Sterylizacja

jedyny taki sterylny gabinet stomatologiczny w Toruniu

Unikalny w Polsce i jedyny w Toruniu system sterylizacji Melag

Wszyscy wiemy, jak ważna w trakcie leczenia stomatologicznego, jest czystość gabinetu i narzędzi. Powszechnie wiadomo, że miejsce pracy mówi wiele o profesjonalizmie pracowników, dlatego naszą ambicją było zapewnienie naszym pacjentom jak najlepszych warunków. Nasza klinika dentystyczna została wyposażona w unikalny system sterylizacji Melag, dzięki któremu gwarantujemy jeszcze większe bezpieczeństwo podczas zabiegów stomatologicznych. Sterylizacja wykonywana za pomocą systemu Melag daje najwyższy standard bezpieczeństwa zabiegów w Toruniu!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Najwyższe standardy czystości i bezpieczeństwa

Elementy systemu sterylizacji

Najbardziej sterylny gabinet dentystyczny w Toruniu - Esthetic Dental Clinic

Czym zajmuje się Melag?

Melag to producent nowoczesnych rozwiązań sterylizujących w placówkach medycznych. Dzięki sterylizatorom i myjniom-termodezyfekującym dostarczają do różnych klinik, takich jak nasza klinika stomatologiczna, środków, które eliminują ryzyko przenoszenia bakterii na narzędziach wielokrotnego użytku. Ich urządzenia cechują się wysoką jakością, która doskonale radzi sobie z wyzwaniami uzyskania absolutnej czystości, jakie stawiają przed nimi dentyści. Co więcej każde z urządzeń sterowane jest komputerowo, dzięki czemu możemy sprawować pełną kontrolę nad przebiegiem sterylizacji.

 

Zobacz, jak działają myjnie-termodezynfekujące i autoklawy

Co daje nam system zarządzania procesem sterylizacji?

Maszynowe mycie i dezynfekcja narzędzi stomatologicznych za pomocą takich urządzeń jak autoklawy i myjnie-termodezynfekujące są szczególnie  rekomendowane przez Komisję Higieny Szpitalnej i Zapobiegania Zakażeniom (KRINKO) przy Instytucie im. Roberta Kocha (RKI) i Federalny Instytut Lekarstw i Wyrobów Medycznych (BfArM).

Korzystanie z maszynowych urządzeń dezynfekujących to nie tylko dokładne czyszczenie i odkażanie narzędzi dentystycznych, ale także pewność dentysty, że wykona zabiegi wysokiej jakości w czystym środowisku pracy. To szczególnie ważne z perspektywy pacjenta. Wielofazowe mycie i termiczna dezynfekcja pod kontrolą specjalistycznego programu obsługiwanego przez wykwalifikowanego stomatologa zwiększają ochronę pacjentów i pracowników przed ewentualnym zakażeniem. Sterylne narzędzia stomatologiczne zapobiegają możliwym powikłaniom. W Esthetic Dental Clinic, naszym priorytetem jest zdrowie i ochrona osób, które przychodzą do nas z zamiarem wyleczenia lub upiększenia zębów.

System sterylizacji Melag wymywa ewentualne pozostałości, neutralizuje działanie środków czyszczących, a następnie dokładnie dezynfekuje wszystkie narzędzia. W prosty sposób eliminuje wszelkie bakterie i mikroorganizmy i gwarantuje, że kolejny pacjent otrzyma usługę stomatologiczną, przy użyciu całkowicie wyczyszczonego sprzętu.

Przekonaj się, że działanie narzędzi głęboko dezynfekujących w naszym gabinecie stomatologicznym, pozwala nam dbać o bezpieczeństwo pacjentów na najwyższym poziomie.

Jedyny taki sterylny gabinet stomatologiczny w Toruniu - Esthetic Dental Clinic