Zabiegi stomatologiczne bez bólu

Esthetic Dental Clinic – dentysta bez strachu

Wielu ludzi nie lubi chodzić do dentysty, ponieważ boją się bólu a na sam specyficzny, chemiczny zapach robi im się niedobrze. Strach przed stomatologiem bierze się często z traumatycznych wydarzeń z przeszłości, kiedy nieświadomi tego, co zaraz nastąpi siadaliśmy na fotelu, a dentysta bez ostrzeżenia gwałtownie wciskał nam palce do ust. W Esthetic Dental Clinic przekonasz się, że nowoczesny gabinet stomatologiczny wygląda zupełnie inaczej i raz na zawsze pożegnasz strach przed wizytami u dentysty.

Nasza kadra to najlepsi specjaliści w regionie. W przypadkach niestandardowych i skomplikowanych służymy swoim doświadczeniem i wiedzą podczas konsultacji specjalistycznych. Podczas wizyty lekarz szczegółowo przeanalizuje Twój problem. Bardzo ważne dla nas jest by w przystępny sposób wyjaśnić pacjentowi wszystkie kwestie związane z leczeniem. Wyjaśniamy więc na jakiej zasadzie działa technologia, którą zastosujemy podczas leczenia, tak abyś podczas zabiegów rozumiał, co się dzieje. Wszystkie informacje udostępniamy ci w formie wydruków, żebyś mógł na spokojnie je przeanalizować.

W Esthetic Dental Clinic dbamy o to, by każdy pacjent rozumiał co się dzieje, kiedy siada na fotelu dentystycznym. Jeżeli czeka cię skomplikowany zabieg, bądź masz obawy co do swojego planu leczenia, zachęcamy do skorzystania z konsultacji specjalistycznej. Jesteśmy po to, by ci pomóc, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nie czekaj- zadzwoń i umów się na wizytę!