Ortodoncja

Dla tych, którzy dążą do perfekcji

Masz obsesję na punkcie swoich zębów? Patrząc w lustro jesteś zirytowany, bo twój uśmiech według ciebie odbiega od ideału? W Esthetic Dental Clinic możemy rozwiązać ten problem, dobierając dla ciebie odpowiednie leczenie ortodontyczne.

W naszej klinice szczegółowo zaplanujemy dla ciebie metodę kuracji ortodontycznej. Specjaliści zaczynają od sprawdzenia twoich zębów, zgryzu i tkanek miękkich. Na początku leczenia wykonujemy zdjęcia zgryzu oraz twarzy- aparat ortodontyczny wpłynie bowiem nie tylko na wygląd twojego uśmiechu, ale także na rysy twarzy. Kolejnym krokiem ku pięknemu uśmiechowi jest pobranie wycisków i stworzenie wirtualnego modelu 3D. Dzięki temu możemy skrupulatnie zaplanować dla ciebie leczenie ortodontyczne. Po dogłębnej analizie pobranych wycisków nasi ortodonci dokładnie omówią z tobą kolejne kroki kuracji, przedstawią dostępne rozwiązania i dopasują je do twoich preferencji i możliwości.

Aparat ortodontyczny do niedawna był powodem do wstydu. Dzisiaj co czwarta osoba koryguje swój zgryz i nikogo nie dziwią druty na zębach. Metalowy uśmiech stał się czymś modnym i na swój sposób urokliwym. Dlatego jeżeli marzysz o idealnie prostych zębach, nie ma się nad czym zastanawiać! W Esthetic Dental Clinic spełnimy twoje marzenia.
Jeżeli masz pytania, zadzwoń do naszej kliniki i umów się na wizytę!